Aktualności

Bal Charytatywny

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim serdecznie dziękuje wszystkim UCZESTNIKOM V CHARYTATYWNEGO BALU, który odbył się 23 lutego 2019 r., za wsparcie budowy Lokalnego Centrum Wspierająco – Aktywizującego dla osób z niepełnosprawnościami.


Dziękujemy również wszystkim OSOBOM, które w różny sposób wspierają to wielkie, tak bardzo potrzebne dzieło.


Szczególne podziękowania kieruję do PAŃSTWA URSZULI i ANTONIEGO WYSZYŃSKICH – Właścicieli Hotelu „Antoni” w Kolonii Łaszczówka za dotychczas okazane wsparcie oraz udostępnienie lokalu na bal i pomoc w jego zorganizowaniu.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy również Artystów scen poznańskich oraz warszawskich, którzy razem z Teatrzykiem Qui Pro Quo zapewnili mieszkańcom Tomaszowa i okolic doskonałą zabawę w piątkowy wieczór poprzedzający Bal Charytatywny. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż część dochodu ze sprzedaży biletów występujący przekazali na budowę Lokalnego Centrum Wspierająco – Aktywizującego. Artyści oczarowali swą obecnością oraz prezentowaną sztuką także uczestników Balu Charytatywnego, nadając mu niezwykle podniosły charakter.logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin