Aktualności

Podsumowanie Akcji Charytatywnej


24 marca odbył się Koncert Charytatywny pn.: „Otwórzmy przed nimi życie”. Na deskach Tomaszowskiego Domu Kultury zaprezentowały się zespoły dziecięce i młodzieżowe, zachwycając zgromadzoną publiczność różnorodnością, zaangażowaniem i pasją oraz szerokim spektrum swoich talentów. Równolegle do koncertu trwała kwesta i dobroczynna licytacja, w której również bardzo chętnie uczestniczyli mieszkańcy Tomaszowa i okolic.

Drugiego dnia Akcji – 25 marca, młodzież ze szkół obejrzała film pt.: „Chce się żyć” w reżyserii Macieja Pieprzycy. Z informacji zwrotnych wynika, iż wywołał wielkie poruszenie wśród oglądających, jak również spotkał się z szacunkiem i kulturą w odbiorze.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować każdej osobie, która włączyła się do Akcji, promującej pomnażanie dobra i dzielenie się radością, jaką niesie ze sobą ludzkie życie.

W sposób szczególny dziękujemy Klaudii Szopie – prowadzącej Koncert; Staroście Tomaszowskiemu – Panu Henrykowi Karwanowi, Burmistrzowi Miasta Tomaszów Lubelski – Panu Wojciechowi Żukowskiemu za objęcie Akcji Honorowym Patronatem.

Wielkie podziękowania składamy również mediom, które włączyły się w promocję w/w wydarzeń: Tygodnik Zamojski, Katolickie Radio Zamość, Kronika Tygodnia, Tomaszowski Portal Informacyjny.

Dziękujemy i pozdrawiamy także partnerów Akcji, którzy uatrakcyjnili ją, dostarczając wspaniałej zabawy zwłaszcza najmłodszym jej uczestnikom: Tomaszowski Dom Kultury, Twój Robot Tomaszów Lubelski, Centrum Edukacyjne ZOOM. 

Aktualnie trwa przeliczanie zebranych środków.logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin