Aktualności

PSONI i "Kilometry Dobra"

Już 1 marca startujemy w ogólnopolskiej, dobroczynnej kampanii: „Kilometry Dobra”, w której będziemy wspierać utworzenie pierwszego w Tomaszowie Lubelskim przedszkola terapeutycznego.
Hasło przewodnie naszej kampanii to: „Kilometry Dobra dla przedszkola terapeutycznego”.

W trakcie trwania kampanii będziemy organizować oraz uczestniczyć w wydarzeniach promujących akcję oraz zachęcających do włączenia się w nią. Pierwsze, wielkie, niezwykłe i gwarantujące mnóstwo dobrej zabawy wydarzenie, na które sami z niecierpliwością czekamy odbędzie się już w dniu inauguracji kampanii, czyli 1 maca w tomaszowskiej GALERII RYNEK! 

W dniu Wielkiego Finału, tj. 3 czerwca w tomaszowskim amfiteatrze, zgromadzone przez nas złotówki zostaną ułożone w szeregach i przeliczone na kilometry – biorąc tym samym udział w próbie pobicia Rekordu Guinnessa w konkurencji układania ciągów monet o jednym nominale. Natomiast po Finale zostaną one przekazane na cel związany z utworzeniem przedszkola terapeutycznego „Dobry start”.

Dodajmy, iż głęboko wierzymy i trzymamy kciuki za to, że w tym roku to właśnie nasze roztoczańskie miasto – Tomaszów Lubelski zostanie Mistrzem Świata w Dobroci – czyli zbierze największą ilość złotówek spośród organizacji w całej Polsce.

Na koniec zachęcamy do śledzenia wydarzeń i gorących newsów o kampanii na naszej stronie internetowej psonitomaszów.pl, profilu społecznościowym psonitomaszów oraz w lokalnych mediach. 

Przybywajcie na wydarzenia, wspierajcie rozwój dzieci i promujcie nasze miasto! Liczymy na was! Do zobaczenia!
Koncept Kampanii: Polski Instytut Filantropii www.pif.org.pl

logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin