Aktualności

Inauguracja kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra” 

1 marca zapraszamy do tomaszowskiej Galerii Rynek, gdzie odbędzie się wydarzenie inaugurujące kampanię pn.: „Kilometry Dobra dla przedszkola terapeutycznego”. Akcja będzie miała charakter happeningowy i jest skierowana do osób w każdym wieku. 

Na I piętrze Galerii Rynek będzie znajdował się punkt informacyjny, w którym nasi wolontariusze udzielą niezbędnych informacji, a także odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kampanii. Będzie to również miejsce, w którym nakleimy na taśmy nasze pierwsze metry złotówek. Dla hojnych darczyńców będą czekały słodkie niespodzianki. Będziemy również prowadzić akcję pn.: „Podziel się dobrą książką”, w której darczyńca będzie miał możliwość zabrania ze sobą pamiątki w postaci książki. Ponadto, każdy darczyńca będzie mógł zostawić swój historyczny ślad na drzewku „Kilometrów Dobra” poprzez odbicie na nim pieczątki i/lub pozostawienie podpisu.

Poza głównym stoiskiem będą funkcjonowały strefy tematyczne, w których każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. W wyznaczonej przez nas strefie zdrowia, pielęgniarka wszystkim chętnym osobom wykona kontrolny pomiar ciśnienia krwi, wagi i wzrostu ciała. Strefa zabawy to miejsce, w którym znajdą się atrakcje dla maluchów, m.in. mobilne samochodziki, mokry piasek. Będzie również możliwość rozegrania meczu na stole piłkarskim. Mnóstwo zabawy czeka w strefie foto, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem osobliwych akcesoriów i gadżetów. Ponadto, będzie nam towarzyszyła urocza maskotka z balonikami. 

Akcja odbędzie się w godzinach 10.00-18.00. 

Zabierzcie ze sobą uśmiechy, pozytywna energię i twórzcie razem z nami KILOMETRY DOBRA!
Już od pierwszego dnia kampanii będzie można zasilać nasze puszki lub dokonywać wpłat na konto bankowe.

Koncept Kampanii: Polski Instytut Filantropii www.pif.org.pl
logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin