Aktualności

Kampania "KILOMETRY DOBRA"

1 marca odbyło się wydarzenie inaugurujące nasz udział w ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra”. Dla odwiedzających nasze stoiska w tomaszowskiej Galerii Rynek przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek i atrakcji gwarantujących dobrą zabawę. Dzięki życzliwości wielu ludzi nasze skarbonki wypełniły się po brzegi - za co dziękujemy z całego serca!

Przypominamy, że naszym celem jest utworzenie przedszkola terapeutycznego w Tomaszowie Lubelskim dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pomysł ten zrodził się wskutek obserwacji stale zwiększającej się liczby dzieci korzystających z zajęć terapeutycznych oferowanych przez nasze Stowarzyszenie w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz rehabilitacji przeznaczonej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej. Pragniemy również uzupełnić ofertę edukacyjną w naszym mieście o przedszkole o profilu terapeutycznym. Chcemy w maksymalny sposób wspierać rozwój i kształtować nowe umiejętności, a także poszerzać wiedzę, bazując na naturalnie wysokim poziomie plastyczności mózgu dziecka w wieku przedszkolnym. Między innymi dlatego pomoc i terapia oferowana dziecku z niepełnosprawnością w najwcześniejszych latach jego życia jest tak bardzo skuteczna. 

Kampania potrwa do 3 czerwca, kiedy podczas jej Wielkiego Finału będziemy brać udział w próbie bicia Rekordu Guinnessa w kategorii układania kilometrów ze zgromadzonych złotówek.

W jaki sposób możecie nas wesprzeć?
1. Zasilajcie skarbonki naszych wolontariuszy
2. Możecie wykonać tradycyjny przelew na konto bankowe nr: 05 1240 2832 1111 0010 7704 7046 (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lub., ul. Słowackiego 7 b, 22-600 Tomaszów Lubelski; w tytule: DAROWIZNA)
3. Możecie również wykonać szybki przelew za pośrednictwem operatora płatności internetowych, który znajdziecie pod tym linkiem: https://kilometrydobra.pl/wplac/?id=12597
To potrwa zaledwie minutę!

PAMIĘTAJCIE
! Nie ma limitów wpłat! KAŻDY przekazuje tyle, ile MOŻE!

Koncept Kampanii: Polski Instytut Filantropii www.pif.org.pl
logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin