Aktualności

JUBILEUSZ Stowarzyszenia


W dniach 17 i 18 października 2018 r. będziemy świętować Jubileusz 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim. 

Obchody zainauguruje wyjątkowy, jubileuszowy koncert, który odbędzie się 17 października w Tomaszowskim Domu Kultury. Wystąpią w nim artyści Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu wraz z Integracyjnym Artystycznym Zespołem „Przyjaciele” działającym w naszym Stowarzyszeniu. Wszystkich zaineresowanych informujemy, że do udziału w koncercie uprawnia karta wstępu /do pobrania bezpłatnie w Sekretariacie Stowarzyszenia, ul. Słowackiego 7 b, nr tel.: (84) 664 22 71/. 

Drugi dzień obchodów, tj. 18 października rozpocznie się dziękczynną Mszą św. odprawioną pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa dr  Mariana Rojka w kościele p.w. NSPJ w Tomaszowie Lubelskim o godzinie 9.00. Po Mszy św. delegacja weźmie udział w uroczystym podpisaniu i wmurowaniu Aktu Erekcyjnego w powstający budynek Lokalnego Centrum Wspierająco – Aktywizującego w Tomaszowie Lubelskim, przy ul. Mickiewicza.  

Dalsza część uroczystości przebiegać będzie w Hotelu Antoni /Kolonia Łaszczówka/. Jubileuszową konferencję otworzy film prezentujący działalność Stowarzyszenia oraz wystąpienie Pani Stanisławy Raczkiewicz – Wiceprzewodniczącej Zarządu Koła PSONI w Tomaszowie Lub. Następnie odbędzie się wręczenie odznaczeń oraz podziękowań osobom i instytucjom zasłużonym w działaniach na rzecz rozwoju Stowarzyszenia. W dalszej części konferencji będą miały miejsce wykłady szkoleniowe oraz panele dyskusyjne. Uroczystości tego dnia zwieńczy wspólny obiad.   

Osoby biorące udział w konferencji prosimy o dokonanie rejestracji w holu sali konferencyjnej.
logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin